VIII Ogólnopolski Festiwal Tańca INTERMEDIUM
Regionalne Centrum Kultur Pogranicza
Krosno, 23 czerwca 2018
Jury w składzie:
Monika Foster - Kraków
Magdalena Mucha - Rzeszów
Dominika Machnik - Kraków
Agata Skiba - Frysztak
Sabina Romańczak - Krosno
po obejrzeniu 45 prezentacji zespołowych, 56 prezentacji solo i 33 duetów w trzech kategoriach wiekowych postanowiło przyznać:
Kategoria 7 - 11 lat - zespoły (bez podziału na kategorie taneczne)
I miejsce: Zespół Taneczny ISKIERKA - Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST
II miejsce: Zespół Taneczny Gracja - Zespoł Placówek Oświatowych w Łańcucie
III miejsce: Zespół Taneczny FAME-IKI - Szkoła Tańca FAME w Dębicy
Wyróżnienie:
Zespół Taneczny SMYK - ZSP nr 2 - Narciarska Szkoła Sporowa w Ustrzykach Dolnych
Zespół Taneczny APSIKI - Niepubliczne Przedszkole STOKROTKA w Krośnie
Kategoria 7 - 11 lat - solo (bez podziału na kategorie taneczne)
I miejsce: Iga Cieśla - Łańcut
II miejsce: Amelia Cisek - Łańcut
III miejsce: Arkadiusz Zieliński - Nowy Sącz
Wyróżnienie:
Zuzanna Stalec - Dębica
Dominik Malaga - Nowy Sącz
Gabriela Nowak - Lublin
Marharyta Kaliuzhna - Lublin
Zuzanna Fit - Lublin
Kategoria 7 - 11 lat - duet (bez podziału na kategorie taneczne)
I miejsce: Aniela Wojnar, Michał Nowak - Krosno
II miejsce: Amelia Hyziak, Emil Bieć - Krosno
---
Kategoria 12 - 15 lat - zespoły
Taniec współczesny:
I miejsce: Zespół Taneczny RYTM - Miejski Dom Kultury w Łańcucie
II miejsce: Zespół Taneczny ISKIERKA - Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST
III miejsce: Zespół Taneczny GRACJA - Zespoł Placówek Oświatowych w Łańcucie
Wyróżnienie:
Zespół Taneczny ARABESKA CLASSIC - Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Zespół Taneczny ZYGZAK II - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Zespół Taneczny R-REVOLUTION - Jasielski Dom Kultury w Jaśle
II miejsce: Zespół Taneczny MAGMA - Centrum Kultury w Korzennej
III miejsce: Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA - Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Kategoria 12 - 15 lat - solo
Taniec współczesny:
I miejsce: Wiktor Lewandowski - Lublin
II miejsce: Angela Villenueva Jara - Kraków
III miejsce: Cezary Szlachta - Łańcut
Wyróżnienie:
Anastazja Panasiuk - Krosno
Jagoda Pilawa - Łańcut
Mercedes Szulen - Dęblin
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Gabriela Rączka - Łańcut
I miejsce: Anita Studnicka - Kraków
II miejsce: Milena Rybak - Łańcut
III miejsce: Wiktoria Dembiczak - Łańcut
Wyróżnienie:
Tomasz Kościsz - Nowy Sącz
Wanessa Bednarz - Rzeszów
Kategoria 12 - 15 lat - duet
Taniec współczesny:
I miejsce: Jagoda Kwarciany, Aniela Superson - Łańcut
II miejsce: nie przyznano
III miejsce: Julia Dobrowolska, Natalia Leśniak - Dębica
Wyróżnienie:
Katarzyna Sawa, Gabriela Sawa - Jarosaw
Anastazja Panasiuk, Aleksandra Półchłopek - Krosno
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Oliwia Baran, Justyna Węgrzyn - Jasło
II miejsce: Wanessa Bednarz, Kaja Brągiel - Rzeszów
III miejsce: Kinga Urban, Dominika Błasik - Jedlicze
Wyróżnienie:
Natalia Baran, Julita Koś - Jasło
Aleksandra Tomkiewicz, Sandra Ziomek - Jedlicze
---
Kategoria pow. 15 lat
Taniec współczesny
I miejsce: Zespół Taneczny ISKIERKA - Łańcuckie Stowarzyszenie Wspierania Edukacji Artystycznej GEST
II miejsce: Teatr Tańca ALE TO NIC - Samorządowe Centurm Kultury w Mielcu
III miejsce: Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. I - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
III miejsce: Teatr Tańca ARABESKA - Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie
Wyróżnienie:
Zespół Taneczny "agitatus_1" - Centrum Młodzieży im. Dh. H. Jordana w Krakowie
Zespół Taneczny ZYGZAK - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Zespół Taneczny ART DANCE - Akademia Tańca Art Dance Marta Bednarska w Nowej Dębie
II miejsce: Zespół Taneczny SZASSE - Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
III miejsce: Akademia Cheerleaderek FRAGOLIN - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie
Kategoria pow. 15 lat - solo
Taniec współczesny:
I miejsce: Paulina Kafel - Krosno
II miejsce: Natalia Dynowska - Krosno
III miejsce: Maja Szelc - Krosno
Wyróżnienie: Gabriela Majka - Zabierzów
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Dobromiła Sochacka - Jedlicze
II miejsce: Krystian Żak - Nowy Sącz
III miejsce: Patrycja Kudroń - Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu
Wyróżnienie: Julia Paszek - Strzyżów
Kategoria pow. 15 lat - duet
Taniec współczesny:
I miejsce:Kinga Kucharska , Natalia Hałata - Mielec
I miejsce: Natalia Limberger, Katarzyna Niżnik - Krosno
II miejsce: Bartłomiej Kafel, Ewelina Cieśla - Krosno
III miejsce: Natalia Dynowska, Joanna Kozubal - Krosno
Wyróżnienie:
Klara Korejba, Maja Longawa - Sanok
Taniec nowoczesny:
I miejsce: Kornelia Wesołowska, Weronika Fic - Jedlicze
II miejsce: Wiktoria Śliwińska, Magdalena Ziobro - Strzyżów