Krosno - www.rckp.krosno.pl

Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
31
Najbliższe wydarzenia
03.07.2020 - Piątek
17.07.2020 - Piątek
24.07.2020 - Piątek
24.07.2020 - Piątek
06.08.2020 - Czwartek
Warsztaty bębniarskie 2020 formularz baner mały.jpg e80e0dcabf9d07a8cf5b5a49165433f4
Spektakl Porwanie książniczki 2020 formularz baner mały.jpg c4cf36baf32d5d0ae68832c7327d8125
Spektakl Żółta ciżemka 2020 formularz baner mały.jpg ad54d2e1728ffce6fb91fe0c6e0527fa
Zdobienie ceramiki 2020 formularz baner mały.jpg 98ec95662339c8d11da4131f49e03891
Gipsowe odlewy 2020 formularz baner mały.jpg 43ae6f0903af07443e4c26aa5ebf731d
Menu filcowe 2020 formularz baner mały.jpg e8683d9fc913f3e8b5db63d8edba276a
Mali malują wielkich 2020 formularz baner mały.jpg edc21c5c7c6aa14f0cb7dc00c653da1d
RODO baner.jpg 66d9f812a418d87da0623657e1a62d43
aleja_tańca_banner.png eac71d7b3e326e46936d42366730db40
zasady-bezpieczeństwa-covid-19.png 123817d41280683dd964ca2a56106c96
logo.png 53badf5e9e3ae6533174c5868029a5bc
top news port info kali mstr galp inwe
Banner NHEF.jpg d1881877554525c56ba8618cd4243f18
Kalendarz Wydarzeń
27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne
Termin:
Od 06-12-2019, 10:00
Do: 06-12-2019
Kategoria:








Zapraszamy do udziału w XXVII Międzywojewódzkim Przeglądzie Dziecięcych i Młodzieżowych Zespołów Tanecznych „MIKOŁAJKOWE SPOTKANIA TANECZNE”.

KOLEJNOŚĆ PREZENTACJI

Rozpoczęcie - godz. 10.00

Kategoria pow. 15 lat

1. Zespół Taneczny EXPLOSION - „Włącz emocje”
2. Grupa Tańca BEZNAZWY - „Salem”
3. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. II - „Kocha nie kocha”
4. Zespół Tańca Towarzyskiego FLAMENCO - „Taniec cygański”
5. Zespół Taneczny SZASSE 
6. Zespół Taneczny RIDERS DANCE CREW - „Champion”
7. Zespół Taneczny R-REVOLUTION - „Like that”
8. Zespół Taneczny IMPULS - „Finesse”
9. Akademia Tańca PRIMA - „Szukając wolności”
10. Zespół Tańca Współczesnego STRECZ gr. I - „In the way”
11. Zespół Taneczny PEREŁKI - “Latarnik”
12. Zespół Taneczny ADA I - „Dyktando ku nadziei”
13. Studio Tańca i Ruchu FRAM - „Pierwsza”
14. Zespół Taneczny DESTINO - „Hipnoza”
15. Akademia Tańca ART DANCE - „Pijawki”

Godz. 11.30

Kategoria 12 - 15 lat

1. Zespół Taneczno-Marszowy „MAŻORETKI DŻET” - „Echo strun”
2. Grupa Tańca BEZNAZWY II - „Gra o tron”
3. Zespół Taneczny BIESZCZADZKIE ŻABKI - „W ptasim świecie”
4. Zespół Taneczny KLEKS III - „Ania z Zielonego Wzgórza” 
5. Zespół Taneczny ROZTAŃCZONA PACZKA
6. Zespół Taneczny TAMiTU- „Wystawa”
7. Zespół Taneczny PEREŁKI - „Miłość do Róży”
8. Zespół Taneczny KORNELKI I - „Never Enough”
9. Zespół Taneczny ADA I młodsza - „Mój Anioł”
10. Zespół Taneczny KORNELE - „Zapomniany kąt”
11. Zespół Taneczny POWER STEP - „Black Birds”
12. Zespół Taneczny TRIK - „Cud natury”
13. Zespół Taneczny KLEKS I - „Wspólna sprawa” 
14. Zespół Taneczny DESTINIAKI - „Zwariowane diody”
15. Formacja Tańca Towarzyskiego GRACJA - „Katchi”

Godz. 12.45

Kategoria DEBIUT

1. Akademia Tańca PRIMA - „Tajemny krąg”
2. Zespół Taneczny ADEPT - „Fight Song”
3. Zespół Taneczny SENIORZY - „Hawana”

Kategoria 7 - 11 lat

1. Zespół Taneczny PROMYCZKI - „Poleczka krateczka”
2. Zespół Taneczny SMYK - „Car wash”
3. Zespół Taneczny APSIKI - „Wesołe Opa Opa”
4. Zespół Taneczny KLEKS VI - „Krasnale ogrodowe” 
5. Zespół Taneczny PROMYK - „Bajkowy rejs”
6. Zespół Taneczny TAMiTU MINI - „Czarownicowanie”
7. Zespół Taneczny MINI ŻABKI - „Korniki szkodniki”
8. Zespół Taneczny GRACJA - grupa baletowa - „Walc”
9. Zespół Taneczny PŁOMYKI - „Roundtable Rival”
10. Zespół Taneczny KORNELKI III - „Łowcy Gwiazd”
11. Zespół Taneczny SZEPT - „Ziemia”
12. Zespół Taneczny DESTINIACZKI - „Czysta frajda”

Ogłoszenie wyników godz. 15.00 - 15.30

Do pobrania:

  1. 27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Regulamin
  2. 27. Mikołajkowe Spotkania Taneczne - Karta zgłoszenia
Lokalizacja  : Regionalne Centrum Kultur Pogranicza, sala widowiskowa, ul. Kolejowa 1, Krosno
Lokalizacja
Pdf
Drukuj
Powrót
Wypowiedz się